فرماندار شهرستان فردیس: 

رفع مشکلات صنعتگران و تولید کنندگان در اولویت قرار دارد.
فرماندار شهرستان فردیس در حاشیه بازدید دادستان مرکز البرز، رئیس دادگستری و دادستان فردیس از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی سیمین دشت بر رفع موانع تولیدکنندگان و صنعتگران و تحقق شعار سال که توسط مقام معظم رهبری با عنوان « جهش تولید» نامگذاری شده است تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فردیس: اینانلو با بیان این که به دستور دکتر شهبازی استاندار البرز، به مسائلی از جمله تولید، کارآفرینی و اشتغال توجه خاص داریم افزود: در شرایط کنونی باید همگان تلاش کنند تا هیچ واحد تولیدی تعطیل و یا تولید آن متوقف نشود .
وی مهمترین مشکل صنعتگران شهرک صنعتی سیمین دشت را نبود تصفیه خانه عنوان کرد و افزود: زمینه احداث تصفیه خانه شهرک سیمین دشت فراهم شده است و طبق قول مدیر کل آبفای استان اعتبار احداث به زودی محقق خواهد شد تا مراحل طرح تصفیه خانه شهرک سیمین دشت اجرایی شود.
اینانلو افزود: در بازدید امروز و به درخواست صنعتگران مقرر شد شعبه حل اختلاف برای رسیدگی به مشکلات صاحبان صنایع در این شهرک مستقر شود.
در این بازدید مدیران هریک از واحدهای تولیدی و شرکت ها با بیان گزارش فعالیت ها از فرآیند تولید و مشکلات پیش روی شرکت خود ، خواستار حل مشکلات و حمایت از تولید و شرکت ها شدند.

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026