فرمانداری شهرستان فردیس

‍ ‍ 
 
 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فردیس به نقل ازخبرگزاری ایرنا - فرماندار فردیس اعلام کرد که با وجود کمبود آب آشامیدنی در این شهرستان، برج های حرارتی نیروگاه منتظرقائم با آب شرب خنک می شود که باید با احداث تصفیه خانه، پساب را جایگزین آن کرد.
 
ابوالفضل اینانلو  روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اکنون آب شرب هفت حلقه چاه برای خنک کردن برج های حرارتی نیروگاه  منتظر قائم مصرف می شود که با جایگزین کردن پساب تصفیه شده  ضمن تامین نیاز نیروگاه ، آب چاه های مذکور به شبکه آب آشامیدنی شهرستان فردیس تزریق خواهد شد.
 
فرماندار فردیس تاکید کرد: احداث شبکه فاضلاب و تصفیه خانه پساب نقش موثری در بازچرخانی آب و پیشگیری از نفوذ فاضلاب به سفره های زیر زمینی دارد ضمن آنکه حفر چاه های جذبی فاضلاب سبب آسیب به زیربنای ساختمان ها می شود.
 
اینانلو  گفت : قرار است تصفیه خانه فاضلاب شهر فردیس در اراضی  کمیته امداد و شهرداری فردیس احداث شود که البته محل احداث این پروژه جانمایی شده است.
 
وی تاکید کرد: طرح  احداث فاضلاب فردیس درسال۹۰ در شورای اقتصاد ملی به تصویب رسیده است و  از طرح های ملی و اولویت دار می باشد.
 
فرماندار فردیس تاکید کرد که با جدیت به دنبال احداث پروژه های فاضلاب و تصفیه خانه برای بازچرخانی پساب در این شهرستان هستیم چرا که فردیس با محدودیت منابع آبی مواجه است.
شهرستان ۶۰۰ هزار نفری فردیس در جنوب شرقی کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.
 
نیروگاه منتظرقائم واقع در شهرستان فردیس تامین کننده سه درصد برق کشور است.
 
کانال رسمی خبر فردیس
 
 
http://T.me/khabar_fardiis
آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۷۳
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۳۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۰۶۵۶۶ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری فردیس بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.