فرمانداری شهرستان فردیس

    تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۷ تیر ۱۴۰۳  ساعت : ۲۳:۵۹
حدود ۳ هزار و هشتصد نفر در شهرستان فردیس رای اولی هستند

حدود ۳ هزار و هشتصد نفر در شهرستان فردیس رای اولی هستند

رئیس ستاد انتخابات شهرستان فردیس گفت: حدود ۳هزار و هشتصد نفر در شهرستان فردیس رای اولی هستند که چند همایش برای آنها برگزار کرده‌ایم.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان فردیس، محمد فیضی، با بیان اینکه ۲۰۳ شعبه در سطح شهرستان فردیس وجود دارد، گفت: ۱۶۹ شعبه در فردیس و ۳۴ شعبه در مشکین دشت قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه ۱۵ اتوبوس اخذ را در سطح شهرستان فردیس در نظر گرفته شده است، ادامه داد: ۶ اتوبوس ثابت، ۹ اتوبوس سیار برای اخذ رای در سطح شهرستان وجود دارد.
فیضی در خصوص اتوبوس‌های سیار، گفت: اتوبوس سیار برای شهرک‌های صنعتی، پادگان آموزشی شهید کچوئی، زندان کچوئی و.... در نظر گرفتیم.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان فردیس بیان کرد: ۶۷ شعبه در مساجد، ۷۲ شعبه در مدارس، ۲۴ شعبه در حسینیه‌ها، ۹ اتوبوس سیار، ۶ اتوبوس ثابت شعبه‌های اخذ رای در سطح شهرستان فردیس هستند.
وی با اشاره به عوامل اجرایی برگزار کننده انتخابات در شعب، تصریح کرد: حدود سه هزار و پانصد نفر که شامل اعضای اجرایی، اعضای نظارت و نیروهای انتظامی در شعب اخذ رای حضور دارند.
فیضی با اشاره به عوامل اجرایی در ستاد انتخابات، ادامه داد: عوامل اجرایی در ستاد انتخابات شامل ۱۰ کمیته از جمله کمیته پشتیبانی، حقوقی، بازرسی، امنیتی و... حضور دارند.
وی افزود: با تعامل و همکاری خوب هیات نظارت و اعضای هیات اجرایی و اموال برگزاری انتخابات، زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و با شکوه در این شهرستان فراهم شده است.

فیضی با اشاره به اینکه رسانه‌ها در تشویق و ترغیب مردم برای حضور در انتخابات نقش حائز اهمیتی دارند، گفت: حضور در انتخابات باعث اقتدار و امنیت کشور می‌شود.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها در حفظ آرامش فضای انتخاباتی نقش موثری دارند، بیان کرد: رسانه‌ها مراقب شایعه پراکنی‌های دشمنان در حوزه انتخابات باشند.

فیضی با اشاره به اینکه انتخابات در جمهوری اسلامی توسط خود مردم اجرا می‌شود، ادامه داد: در انتخابات ریاست جمهوری هر نامزدی می‌تواند در هر شعبه یک نفر را به عنوان نماینده خود معرفی کند که به عنوان ناظر در شعب حضور داشته باشد.
وی افزود: هر نامزد می‌تواند در هر حوزه انتخابیه یک نفر در هیات اجرایی، یک نفر در سایت تجمیع آراء انتخابات معرفی کنند که این دو قانون تضمین کننده سلامت انتخابات است.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان فردیس در خصوص معرفی تعداد نماینده نامزده‌ها، گفت: قالییاف ۳۲ نفر، جلیلی ۸۶ نفر و پزشکیان ۴۹ نفر را معرفی کردند که در شعب اخذ رای حضور دارند و همچنین تعداد نماینده نامزدها برای ۲۰۳ صندوق در سطح شهرستان معرفی شدند.
 

 
 

کد خبر : 36596

منبع : فرمانداری فردیس

تعداد بازدید : ۱۰۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

#ShowCity##ShowTime# #btnCalculate#
بازدید امروز : ۱۶۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۱ نفر
کل بازدیدکنندگان : ۲۹۹۵۷نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری فردیس بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.