تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۳۲
صادق زاده بخشدار مرکزی و رئیس کمیته آموزش ستاد انتخابات شهرستان فردیس:

برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند، هدف نهایی مجریان انتخابات است

مهندس صادق زاده بخشدار مرکزی و رئیس کمیته آموزش ستاد انتخابات شهرستان فردیس در جلسه آموزشی کمیته فناوری و اطلاعات گفت: برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند، هدف نهایی مجریان انتخابات است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فردیس؛ اولین جلسه آموزشی کمیته آموزش با حضور مهندس صادق زاده بخشدار مرکزی شهرستان فردیس و رئیس کمیته آموزش ستاد انتخابات،  مهندس فلاح پور رئیس کمیته فناوری و اطلاعات و کاربران رایانه شعبات اخذ رای در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
بنا بر این گزارش در این نشست مهندس صادق زاده ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در کمیته فناوری و اطلاعات ستاد انتخابات گفت: یکی از مسایل اصلی و مهم جهان امروز بحث توسعه، شاخص ها، روندها و راهکارهای آن است که از قرن ها پیش آغاز شده است و کشور ما نیز طی یکصد سال گذشته درگیر آن بوده است.
بخشدار مرکزی شهرستان فردیس با اشاره به روند توسعه در کشورهای مختلف اظهار داشت: برای رسیدن به توسعه می بایست هم جنبه مادی و کمی آن در نظر گرفته شود و هم جنبه معنوی و کیفی آن. چرا که امور فرهنگی و اجتماعی دوشادوش امور دیگر در جریان است و مشغول تاثیرگذاری بر حوزه های مختلف می باشد.
مهندس صادق زاده مشارکت را از الزامات توسعه و همچنین از نتایج توسعه دانست و بیان داشت: بهترین، مهمترین، تاثیرگذارترین، عقلانی ترین و منطقی ترین شکل مشارکت نیز انتخابات است که نمایش مردمسالاری و نشان دهنده ی توجه به دیدگاه ها و نقطه نظرات مردم است.
وی کمیته فناوری و اطلاعات را قلب ستاد انتخابات دانست و گفت: نتیجه نهایی تلاش ها و زحمات همه عوامل مشارکت زا در انتخابات از قبیل عامه مردم، داوطلبان، هواداران، تبلیغات کنندگان، ناظرین و مجریان انتخابات در این کمیته به منصه ظهور و بروز می رسد و این موضوع نشان از اهمیت کاربران رایانه و سنگینی این مسئولیت است.
بخشدار مرکزی شهرستان فردیس برگزاری انتخابات سالم و قانونمند را هدف نهایی برگزارکنندگان و مجریان دانست و ادامه داد: بی طرفی کامل همراه با دقت عمل با بهره گیری از تخصص و مهارت لازمه حضور در اجرای انتخابات به عنوان عوامل اجرایی و نظارتی؛ علی الخصوص کمیته فناوری و اطلاعات ستاد انتخابات است.
صادق زاده با تاکید بر لزوم مشارکت مردم در انتخابات افزود: تنها راهکار برون رفت از مشکلات، رجوع به صندوق رای است که اعضای یکی از مهمترین ارکان تصمیم گیری و قانونگذاری کشور یعنی مجلس شورای اسلامی در انتخابات آتی مشخص می شود و درصورت مشارکت بالای مردم می تواند با تکیه بر پشتوانه قوی مردمی، موثرتر عمل کند.
وی در پایان افزود: هرگاه در انتخابات های مختلف مشارکت عمومی مردم بالا بود دشمنان خارجی نیز در مقابل عظمت ملت بزرگ ایران عقب نشینی کرده اند.


فایل دانلود:

کد خبر : 16514

منبع : فرمانداری فردیس

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۶۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026