تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۵۱
مهندس اینانلو در نشست هم اندیشی با اتحادیه های صنفی شهرستان فردیس:

اصناف همواره در کنار انقلاب، دولت و مردم بوده اند

مهندس اینانلو فرماندار شهرستان فردیس در نشست هم اندیشی با اتحادیه های صنفی شهرستان فردیس گفت: اصناف همواره در کنار انقلاب، دولت و مردم بوده اند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فردیس، نشست هم اندیشی روسا و اعضای هیئت مدیره اتحادیه های صنفی شهرستان فردیس با مهندس اینانلو فرماندار شهرستان فردیس به همت اتاق اصناف برگزار شد.
بنا بر این گزارش در این نشست ابتدا قارلقی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و نظری نیا رئیس اتاق اصناف شهرستان فردیس گزارشی از اقدامات و عملکرد و همچنین مسایل و مشکلات اصناف ارائه کردند.
در ادامه این جلسه مهندس اینانلو فرماندار شهرستان فردیس در سخنانی با تقدیر از عملکرد مثبت و تاثیرگذار اصناف شهرستان در مواقع مختلف گفت: اصناف و اتحادیه ها ثابت کرده اند که در مواقع لزوم همراه و در کنار انقلاب، دولت و مردم هستند.
فرماندار شهرستان فردیس ضمن شنیدن مسایل و مشکلات موجود در اصناف و اتحادیه ها اظهار داشت: با برگزاری نشست های مشترک و با فعال تر شدن کمیسیون نظارت بر اتحادیه ها در صدد رفع مسایل و مشکلات موجود هستیم و از هیچ اقدامی در این خصوص اغماض نخواهیم کرد.
وی از همه اصناف شهرستان فردیس خواست تا به مصوبات کارگروه تنظیم بازار و کمیسیون نظارت، اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف درخصوص عدم افزایش قیمت ها توجه کنند تا مردم بتوانند با همدلی و همراهی و همکاری این مقطع خاص را با سربلندی عبور کنند.فایل دانلود:

کد خبر : 16516

منبع : فرمانداری فردیس

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۳۰

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026