تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۵۱
سفر استاندار البرز به شهرستان فردیس

شهبازی گفت مطالبات جدی مردمی شهرستان فردیس در اسرع وقت به سرانجام برسد

استاندار البرز به همراه هیئت همراه از شهرستان فردیس بازدید کردند .


استاندار البرز:  بازدید و سرکشی به شهرستان ها در دستور کار قرار دارد.
استاندار البرز در اولین روز تیرماه در نشست با امام جمعه، فرماندار شهرستان فردیس و جمعی از مدیران کل استان که در محل فرمانداری فردیس برگزار شد ، با بیان اینکه بازدید و سرکشی به تمامی شهرستان ها برای حل مشکلات در دستور کار قرار دارد گفت: تخصیص و کیفیت آب فردیس و احداث بیمارستان دولتی برای این شهرستان از جمله مواردی است که نیازمند بررسی و برنامه ریزی می باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فردیس، شهبازی گفت: تصفیه خانه و مخزن جدید آب در شهرک جهان نما از جمله برنامه هایی است که در راستای رفع مشکل آب شهرستان فردیس در دستور کار قرار گرفته است و مقرر شد فرماندار فردیس به این موضوع به قید فوریت رسیدگی کند.
استاندار با بیان اینکه فردیس فاقد تخت بیمارستانی است گفت: ساخت تنها بیمارستان فردیس از ابتدای کار دولت تدبیر و امید آغاز شد و انتظار می رود که راه اندازی آن نیز طبق وعده رئیس دانشگاه علوم پزشکی تا پایان سال محقق شود.
وی با اشاره به اینکه اکنون اعتبارات ملی نیز برای تکمیل بیمارستان فردیس جذب شده افزود: این امکان مهم یک مطالبه جدی مردمی است که باید در اسرع وقت به سرانجام برسد.
استاندار البرز اضافه کرد: استقرار ادارات و سازمان های دولتی و خدمات رسان مانند آموزش و پرورش، اوقاف و امور خیریه ، امور مالیاتی نیز از جمله مطالبات مزدمی است که طی هماهنگی های لازم باید نسبت به تحقق آن اقدام شود

فایل دانلود:

کد خبر : 19722

منبع : فرمانداری فردیس

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۲

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026