تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۳۹
جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فردیس گفت اجازه نمیدهیم سوداگران از آب گل آلود ماهی بگیرند

جلسه کمیته ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فردیس برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فردیس: صبح امروز جلسه ستاد کمیته مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان به ریاست صیاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور نژاد فلاح دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالاو ارز استان البرز ، بخشداران و جمعی از مسئولین و نمایندگان ادارات و نهادهای شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. صیاد گفت: با توجه به اوضاع اقتصادی امروز کشور، سوداگران و مخلان امنیت از آب گل آلود ماهی میگیرند و با ورود کالای قاچاق به بازار و استفاده از انبارهایی که در سامانه ثبت انبارها فاقد هویت هستند در بازار نوسان به وجود می آورند. وی از پویایی و کاردانی نهادهای مربوطه قدردانی کرد و با اشاره به بحث کرونا و احتکار اقلام و ملزومات بهداشتی توسط فرصت طلبان از مسئولین امر خواستار اجرای دقیق و جدی مصوبات ابلاغ شده و ارائه گزارشات به فرمانداری شد.
نژاد فلاح با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بر نامگذاری هفته جاری به این نام گفت: مقرر شده در کل شهرستانهای استان جلساتی را جهت رصد اقدامات ضد قاچاق کالا و ارز داشته باشیم .وی از تمام مسئولین خواستار تداوم حضور در جلسات مبارزه با قاچاق و همت مضاعف دراجرای مصوبات شد.
در پایان مسئولین به ارائه گزارشات و اقدامات خود در رسیدگی به موضوعات مطرح شده در جلسه و ارائه آمار کشفیات کالاهای بی شناسه و معدوم شده و انبارهای ثبت نشده و تبادل اطلاعات و پیشنهادات پرداختند و جلسه را با ختم صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رساندند.

فایل دانلود:

کد خبر : 19744

منبع : فرمانداری فردیس

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۸۵

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026