تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت : ۰۰:۴۶
جلسه کمیته برنامه ریزی و بودجه

۳۰ میلیارد تومان سهم بودجه فردیس در تخصیص اعتبارات بودجه سال ۹۹

جلسه کمیته برنامه ریزی و بودجه شهرستان فردیس به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور سایر اعضای کمیته در محل فرمانداری فرریس برگزار شد


 
جلسه کمیته برنامه ریزی و بودجه شهرستان فردیس به ریاست اینانلو فرماندار فردیس و با حضور پرویزی معاون برنامه ریزی و هماهنگی عمرانی فرمانداری ،خانم آقایی دبیر کمیسیون برنامه ریزی و بودجه  و سایر مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فردیس : اینانلو ضمن تقدیر و تشکر از استاندار البرز ،سرکار خانم عربشاهی و سایر اعضای کمیته برنامه ریزی استان در راستای تخصیص بودجه تملک و دارایی و توازن به دستگاههای دولتی شهرستان گفت: مجموعا ۳۰ میلیارد تومان سهم بودجه و اعتبارات تخصیص یافته جهت شهرستان فردیس در نظر گرفته شده که از این مبلغ ۱۸ میلیارد تومان مربوط به توازن و اعتبارات دولتی و نیز ۱۲ میلیارد تومان تملک و دارایی میباشد که سهم ادارات تفکیک و توسط معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی به ادارات تحویل داده خواهد شد. وی از دستگاههای اجرایی شهرستان تلاش در جهت جذب اعتبارات همانند سال گذشته را خواستار شد و ضمن تاکید بر درتفاهم نامه با مدیران کل تاکید کرد اعتبارات تخصیص یافته مربوط به شهرستان را در موارد مختلف در نظر بگیرند . 
مقام عالی دولت در شهرستان با اشاره به رقم پایین اعتبارات بیان کرد: استاندار البرز در جلسات قبل به تخصیص اعتبارات با توجه به شرایط کنونی اشاره نموده است و چاره ای جز قناعت نیست و ما با توجه به نیازها و کمبودها با هماهنگی نماینده سازمان مدیریت ، تفکیک اعتبارات را انجام و به سایر ادارات ابلاغ خواهیم نمود.
وی به استیجاری بودن ساختمان بسیاری از دستگاههای اجرایی اشاره کرد و با توجه به اینکه بودجه تخصیص داده شده تنها جهت تامین تجهیزات ساختمانی است و تهیه ساختمان را مشمول نمیباشد از ادارات مرکزی استان خواستار توجه جدی و تقویت ادارات زیر مجموعه خود در شهرستان شد.
در پایان با یادآوری پیش رو بودن هفته دولت افزود:  هفته دولت فرصت مناسبی است که اقدامات دولت یازدهم و دوازدهم را در طی این چندسال علی رغم تمام مشکلات و سختی هایی که در پی تحریم و دشمنی معاندان نظام علی الخصوص آمریکا داشته ایم ، با تعامل و همکاری در راستای خدمت رسانی به مردم فرهیخته فردیس به بهره برداری برسانیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 20357

منبع : فرمانداری فردیس

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۲۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026