فرمانداری شهرستان فردیس

تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۲۹

کاهش ساعت کار اصناف فردیس

معاون فرماندار فردیس گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز در فردیس، ساعت کار اصناف از ۲۰ آبان ماه از ساعت ۱۸ به بعد ممنوع است


 
 
🖋️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری فردیس جلسه هم اندیشی با روسای اتحادیه های اصناف شهرستان فردیس در راستای ابلاغ و اجرای آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار شد.
 
 
در این جلسه که با حضور  معاونان فرماندار و روسای ادارات صمت و اتاق اصناف و تعزیرات و سایر روسای اتحادیه های شهرستان در سالن جلسات فرمانداری فردیس برگزار شد ،معاونان فرماندار با اعلام مصوبات جدید در جهت توجیه روسای اتحادیه ها به عنوان واسطه بین دولت و اصناف و نیز نظارت بر اجرای صحیح دستورالعملها مواردی را مطرح کردند.
 
 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فردیس اتحادیه ها را ملزم به تشکیل ۲۰ تیم نظارت و بازرسی با تولیت اتاق اصناف و در معیت اداره صمت در شهرستان نمود و از اتاق اصناف ارائه گزارش عملکرد نظارتی تا زمان عبور از این سیکل را خواستار شد.
 
علیرضا صیاد بر لزوم همکاری و تعامل میان اصناف و دولت تاکید و بیان کرد: همه ما از شرایط موجود ناخرسندیم و عبور از این وضعیت جز در سایه تعامل و اتحاد و تبعیت از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا میسر نمی باشد.
 
 وی افزود: گرانی و فشار وارده بر مردم را با همه وجود درک می کنیم،  ولی جان مردم در اولویت است و ما تابع  و مجری قوانین هستیم.
 
 معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار ، با ابراز تاسف از اوج گیری مجدد ویروس کرونا اظهار کرد: متاسفانه با اوج گیری دوباره ویروس، دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا حاکی از اعمال محدودیت های زمانی در فعالیت اصناف می باشد.
 
پرویزی افزود: رئیس جمهور در نشست ستاد ملی مقابله با کرونا ، پایان ساعت کاری کسب و کارهای غیر ضروری در تهران و مراکز استان ها و شهرستان های پرجمعیت از جمله فردیس را از ۲۰ آبان به مدت ۱ ماه ساعت ۱۸ اعلام کرد و این مصوبه در شهرستان فردیس لازم الاجراست.
 
وی با ارائه پیشنهاد شروع فعالیت اصناف در زمانی زودتر از روال سابق  ، استفاده از ارسال اقلام توسط پیک و فروش اینترنتی، شهروندان را به شکیبایی و پذیرفتن شرایط موجود به مدت یک ماه دعوت نمود و با تاکید بر اینکه خسارت مالی قابل جبران و جانی غیرقابل جبران می باشد بر لازم الاجرا بودن مصوبات  در جهت حراست از جان شهروندان تاکید کرد.
 
 
روسای اتاق اصناف با اعلام آمادگی در جهت اجرای مصوبات مطروحه خواستار همکاری شهرداری و دیگر دستگاههای نظارتی در جهت اجرای دستورالعمل ها شدند و مباحثی از قبیل تسهیلات دولت برای صنوف آسیب دیده ناشی از کرونا، کمبود نیروی بازرسی، گرایش مردم به خرید از مناطق اطراف شهرستان در نتیجه اعمال محدودیت زمانی و نصب بنر اطلاع رسانی توسط شهرداری در سطح شهر و.. مطرح کردند.

فایل دانلود:

کد خبر : 21460

منبع : فرمانداری فردیس

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۲۳۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۷۴
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۷۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۱۸۰۶۵ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری فردیس بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */