فرمانداری شهرستان فردیس

تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت : ۰۰:۴۰

جلسه بررسی مسائل و مشکلات منطقه سرحدآباد فردیس برگزار شد


🌐 پرویزی معاون فرماندار فردیس: طبق مصوبه هیئت دولت منطقه سرحدآباد در محدوده شهرستان فردیس است و مشکلات آن در اسرع وقت توسط مسئولان مربوطه پیگیری گردد
 
 
 
 
📢به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فردیس، بهزاد پرویزی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان فردیس در جلسه بررسی مسائل و مشکلات منطقه سرحدآباد که صبح امروز ۱۶ شهریورماه با حضور رئیس شورای اسلامی شهر فردیس، سرپرست شهرداری فردیس و معاونین مربوطه،شهردار منطقه ۲ کرج ، نمایندگان تام الاختیار شهردار کرج، رئیس شبکه بهداشت و درمان، رئیس اورژانس شهرستان، نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی، مسئول حراست ، برخی از کارشناسان فرمانداری و جمعی از ساکنان و معتمدین محله سرحدآباد به نمایندگی از سایر ساکنین آن منطقه با اشاره به این مهم که می بایست قانون را به گونه ای تفسیر کرد که نفعش شامل حال مردم شود تصریح کرد: طبق مصوبه هیئت دولت در سال ۹۲ ، منطقه سرحدآباد جزء محدوده فردیس دیده شده و همه ملزم به رعایت قوانین مصوب هستیم زیرا تفسیر نا به جای قانون، گره به کار مردم می اندازد، لذا چنانچه پذیرش مسئولیت و پذیرش تعهد با مطالعه صورت گیرد، می توان دغدغه حل مشکل مردم را داشت.
 
🔹معاون فرماندار فردیس با اشاره به لزوم ارتباط با مردم برای تسریع در خدمت رسانی تصریح کرد:  این جلسه حسب دستور فرماندار محترم شهرستان فردیس ترتیب داده شده تا مردم شریف سرحدآباد بدون واسطه  با خدمتگزاران خویش در شهرستان فردیس در ارتباط باشند و اعتقاد  داریم که مردم عزیز از سرمایه های گرانقدر نظام هستند و برای ما مدیران هیچ افتخاری بالاتر از خدمت به شهروندان نیست.
 
🔹در ادامه پس از بیان مشکلات و کمبودهای منطقه توسط نمایندگان ساکنان منطقه سرحدآباد حاضر در جلسه مسائلی از قبیل سرانه های ورزشی_بهداشتی_ فرهنگی، دیوارکشی زمین چمن ،آسفالت منطقه ، زمین های قولنامه ای، ساخت و سازهای غیرمجاز، المان شهدای سرحدآباد و... مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
 
🔹آژیر سرپرست شهرداری فردیس از توافق صورت گرفته با شهرداری کرج در جهت انتقال پرونده اراضی و ابنیه سرحدآباد از شهرداری کرج به شهرداری فردیس تا اوایل مهرماه سال جاری خبر داد و افزود: پس از تحقق این امر کارشناسایی های لازم در اسرع وقت صورت خواهد گرفت و مدیریت شهری مرتفع سازی نقصان سایر مناطق از جمله سرحدآباد را در دستور کار خود دارد.
 
🔹در ادامه معاون فرماندار فردیس نیز از امادگی فرمانداری در جهت مساعدت در استقرار مرکز درمانی و پایگاه اورژانس و ساماندهی زمین چمن آن منطقه به شرط تعیین اراضی مربوطه توسط متولیان امر خبر داد.
 
🔹این جلسه با جمع بندی مطالب و ارائه راهکارهای مناسب جهت حل مشکلات منطقه، رفع نیاز مردم و پیگیری تا حصول نتیجه و اجرای مصوبات مطرح شده حداکثر تا پایان سال۱۴۰۰ به پایان رسید.

فایل دانلود:

کد خبر : 25356

منبع : فرمانداری فردیس

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۱۵
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۸۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۴۵۳۶۳ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری فردیس بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */