فرمانداری شهرستان فردیس

تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت : ۱۸:۰۶

امید آفرینی و جهاد تبیین رسالت مهم اصحاب رسانه و روابط عمومی هاست

نشست صمیمی فرماندار شهرستان فردیس و معاونان فرماندار با جمعی از خبرنگاران و اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی فردیس، امروز در محل فرمانداری جدید برگزار شد.


به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان فردیس، خداداد کاشفی، فرماندار شهرستان فردیس، در این نشست با بیان اینکه دشمن تمام تلاش خود را انجام داد تا مردم در انتخابات سال گذشته شرکت نکنند، گفت: حضور پرشور مردم پای صندوق های رای تو دهنی محکی به دشمنان و استکباران جهانی بود.
وی با اشاره به افزایش مشارکت در شهرستان فردیس، افزود: در دوره اول انتخابات ۱۴/۵ درصد افزایش مشارکت داشتیم و امیدواریم مردم در مرحله انتخابات همانند انتخابات سال گذشته حماسه آفرینی کنند.
کاشفی ادامه داد: انتخابات یک عملیات مردمی در مقابل جنگ ترکیبی دشمن است و همه با هم همانند انتخابات سال گذشته برای پیروزی در این عملیات جهادی عمل می کنیم.
وی بیان کرد: عوامل اجرایی انتخابات از اقشار مختلف مردم شهرستان بودند که به بهترین نحو و در سلامت و امنیت کامل برگزار شد. فرماندار فردیس با اشاره به اینکه امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت چهار مولفه مهم در انتخابات هستند، تصریح کرد: نقش راه انتخابات در چارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری بر اساس این چهار مولفه است
این مقام مسئول با اشاره به اینکه فردیس آماده برگزاری انتخابات مرحله دوم است، بیان کرد: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در امنیت و سلامت کامل به منظور برگزاری هر چه بهتر انتخابات اندیشیده شده است.
وی افزود: روابط عمومی و رسانه ها پل بین مسئولان و مردم هستند باید با ابزارهای ارتباطی مناسب پل ارتباطی بین مردم و مسئولان نیز باشند چرا که این جاده نباید یک طرفه باشد.
کاشفی ادامه داد: بیان ظرفیت ها و اقدامات انجام شده توسط اصحاب رسانه موجب امیدآفرینی در جامعه می شود و اصحاب رسانه و روابط عمومی ها باید امید آفرینی و جهاد تبیین را در دستور کار خود قرار دهند.
فرماندار فردیس با بیان اینکه مرحله دوم انتخابات همانند مرحله قبل حائز اهمیت است، گفت: رسانه ها و روابط عمومی ها مردم را برای شرکت در مرحله دوم انتخابات تشویق کنند چرا که مرحله دوم انتخابات نیز بسیار مهم و اساسی است.


فرماندار فردیس یادآور شد:  افرادی که  در دوره اول انتخابات رای نداده اند، می توانند در دوره دوم انتخابات مشارکت کنند  و رای بدهند.  اما افرادی که در دوره اول در حوزه دیگری رای داده باشند،  در این دوره نمی توانند در حوزه استان البرز  رای بدهند.
در پایان جلسه از زحمات خبرنگاران و اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی به جهت فعالیت مستمر در انتخابات تقدیر و قدردانی شد .

فایل دانلود:

کد خبر : 36267

منبع : فرمانداری فردیس

تعداد بازدید : ۹۴

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری فردیس بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.