فرمانداری شهرستان فردیس

تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت : ۱۴:۲۶

بازدید فرماندار فردیس از طرح های ورزشی در دست اقدام شهرستان

فرماندار فردیس صبح امروز با همراهی معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان ، رییس اداره ورزش و جوانان فردیس و معاونت خدمات شهری شهرداری فردیس از دو طرح ورزشی در دست اقدام شهرستان بازدید و از نزدیک روند پیشرفت و احداث این دو طرح را بررسی کرد .


به گزارش روابط عمومی فرمانداری فردیس ، خداداد کاشفی با بیان اینکه یکی از مشکلات ما در شهرستان ، طرح‌های نیمه‌تمام ورزشی است که برای افزایش سرانه ورزش فردیس و استفاده جوانان و کشف استعدادهای ورزش شهرستان ، باید این طرح‌ها با نگاه ویژه مسئولان استانی سریعتر تکمیل شود.
فرماندار فردیس ابتدا از طرح زمین فوتبال چمن مصنوعی شهدای فردیس که در شهرک 110 قرار دارد بازدید کرد ، طرحی که قرار است ظرف هفته ی آینده به بهره برداری برسد ، با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان مشکلات این طرح مانند آسفالت حاشیه ورزشگاه ، نصب تیرهای دروازه و دکل های روشنایی بررسی و دستورات لازم برای حل مشکلات پیش روی تنها زمین چمن فوتبال فردیس صادر شد .
کاشفی در ادامه با حضور در شهرک وحدت از طرح استخر شهدای این شهرک وحدت بازدید کرد ، طرحی که به دلیل اصلاح شبکه و انشعاب گاز این مجموعه متوقف شده است با دستور فرماندار و حضور رییس اداره گاز شهرستان مقرر شد ظرف دو هفته آینده عملیات اصلاح شبکه اتمام و طرح استخر وحدت هم در آستانه ی بهره برداری قرار بگیرد .

فایل دانلود:

کد خبر : 36490

منبع : فرمانداری فردیس

تعداد بازدید : ۹۸

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی
 بازدید امروز : ۱۳۹تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۱ نفرکل بازدیدکنندگان : ۲۹۹۵۵نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری فردیس بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.