فرمانداری شهرستان فردیس

تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت : ۱۰:۱۳

اصل بی طرفی باید اولویت کار نمایندگان فرماندار باشد

فرماندار شهرستان فردیس گفت: اصل بی طرفی باید اولویت کار نمایندگان فرماندار باشد و حداکثر تلاش خود را برای رعایت چهار اصل سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت به کار گیرند ، صیانت از آرای مردم مهم ترین وظیفه برگزار کنندگان انتخابات است.


به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان فردیس، خداداد کاشفی، امروز در جلسه با نمایندگان فرماندار که در دو جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، با بیان اینکه در انتخابات گذشته مردم ثابت کردند پای کار انقلاب اسلامی و نظام هستند، گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات موجب تقویت قدرت و امنیت ملی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه جلسات با موضوع انتخابات به صورت مستمر برگزار می‌شود، ادامه داد: تمام نقاط ضعف و قوت در این جلسات بررسی می‌شود.
کاشفی افزود: عوامل اجرایی انتخابات از اقشار مختلف مردم شهرستان هستند که به برگزاری هرچه بهتر انتخابات کمک می‌کنند.
رئیس هیات اجرایی انتخابات با بیان اینکه نماینده فرماندار در انتخابات باید نقش محوری در شعب اخذ رأی داشته باشد، تاکید کرد: حفاظت از رأی مردم به عنوان حق الناس و درست‌کاری، امانت‌داری و سلامت‌کاری از وظایف نماینده فرماندار و عوامل اجرایی انتخابات است.
کاشفی بیان کرد: آموزش لازمه انتخابات است و تمام عوامل اجرایی باید آموزش‌های لازم را ببینند.
فرماندار فردیس در خصوص آگاهی بخشی به مردم، بیان کرد: آگاهی بخشی به مردم در خصوص مشارکت پرشور و حضور آنها پای صندوق‌های رای باعث تقویت وحدت، اقتدار و عظمت ملی می‌شود.
کاشفی افزود: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در امنیت و سلامت کامل به منظور برگزاری هر چه بهتر انتخابات اندیشیده شده است.

فایل دانلود:

کد خبر : 36512

منبع : فرمانداری فردیس

تعداد بازدید : ۷۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی
 بازدید امروز : ۱۳۶تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۱ نفرکل بازدیدکنندگان : ۲۹۹۵۵نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری فردیس بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.